Actueel weer Budel
Laatste update: 2026-05-12 om 13:30 uur
| Temperatuur | 11.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1012.6 hPa |
| Barometer trend | -0.7 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 16:53 u |
| Minimum temp. | 3.9 °C om 02:00 u |
| Maximum temp. | 23.3 °C om 15:55 u |
| Windchill | 12.0 °C |
| Hitte index | 20.6 °C |
| Dauwpunt | 3.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 58.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:49 u |
| Zon onder | 21:18 u |